TÁMOGATÓK


A PLACCC 2011 TÁMOGATÓI

PKEA_Logo.jpg
logo_Summa.jpg

logo-placcc kicsi.jpg



Médiatámogatók
port_hu_vágott.jpg

FUNZINE_LOGO_2009_Color.jpg

nol.jpg nsz_logo_2011.jpg


FidelioEST.jpg PE_logo_round.jpg


7ora7_logo2.jpg


szinhazhu_logo_2008.jpg


KULTURPART3-LOGO-014-KÉSZ-CMYK.jpg

mohaonline.jpg



CREW (B): Terra Nova

eac_logo_150.jpg

nka_logo_sz.jpg


LOGO_Flemish_Literature_Fund_in_kleur_feb04.jpg


Flemish Community

Hotel Thomas



Invisible Playground (D): Field Office Budapest


DEF flag-logoeac-CULTURE_EN.jpeg

INSITU_logo_officiel.jpg



ECF logo compact=



GI_Logo_horizontal_green_sRGB copy.jpg


einstein_header_logo.png
Einstein Stiftung
Graduiertenschule für die Künste und die Wissenschaften der UdK Berlin


Berlin-Logo.jpeg


logo_budapestbike.jpg


Együttműködő partner:


LOGO 4 DNY.jpg



Matsune & Subal (A): Bolt


DEF flag-logoeac-CULTURE_EN.jpeg

INSITU_logo_officiel.jpg

osztrak.jpg

nka_logo_sz.jpg


Együttműködő partner:

sin_hun_piros.jpg


Hoppartklub (H): Scale 1:5


nka_logo_sz.jpg


Együttműködő partner:

sin_hun_piros.jpg



Térképzelet


nka_logo_sz.jpg


dekoretta_ fototapéta.jpg

ujbuda_logo02.jpg


Kísérőprogramok

Etnomobil 2.0

etnomobil_2_rgb.jpg NM_logo1.jpg
MaDok_pink.jpg
pragalogo_5x13_png.jpg Civilek a Szabó Ervin
térért Egyesület


Duna Tanösvény

tanösvény.jpg valyo.jpg
mahart.jpg

a38_logo.jpg


Külön köszönet:

Dr. Nagy Márta, Dr. Kovács Edit, Esther Claassen, Lőrincze Judit, Csordás Tamás, Nagy Zoltán, Török András, Gombola Krisztián, Hátságiné Gödöllei Éva, György, a cipész, Takács Ádám, Papp Antalné, Kocsis Sándorné, Hurbán Attila, Leo Linscheer, Árvai-Nagy Krisztina, Földy Lilla, Pintér Gábor, Simon Györgyi, Tóth István, Gál Zsófia, Fábián Kornélia, Simó András, Schneider Zoltán, Kelemen András, Talló Gergely, Nej Zsóka, Remkó László, Haraszti Zsolt, Oran Mac Cuirc, Pisti, Máté Péter, Hosszú (Barna Péter), Gödör Klub, Trafó - Kortárs Művészetek Háza, Műhely Alapítvány, Aranytíz Kultúrház, Csiga Café, Kétker-Étkem, Gugi Péter, Nagy Judit, Spuki (Fogasház), Hegedűs Gyula, Erős Levente, Winchester Elica, Budha Tomi, Szántha Judit, Pelsőczy Petra, Rerrich Béla Tájépítész Szakkollégium, Jávorka Ádám, Hammer Zsolt, Dekoretta.hu, Kalotás Csaba, Tábori András, Dénes Zoltán, Vass Juli, Múzeum krt. 9. lakói és gondnoksága, ELTE BTK Művészetelméleti és Médiakutatási Intézet Stúdió, Pataricza Kristóf, Kósa Lászlóné, Kósa László, Székely Egonné, Gyorgyovics Zoltán, Szövetség'39 Művészeti Bázis, Szerencsejáték Zrt.

Valamint az önkénteseinknek:
László Judit, Miklán Bianka, Kozma Leila, Rózsvölgyi Katalin, Mező Borbála, Serwin Viktória, Baranyai Eszter, Szerecz Zsófia, Szobota Luca, Oláh Kriszta, Czár Kriszta